Kurzy a semináře


PRAVIDELNÉ KURZY PODZIM-ZIMA 2022


Tribal fusion - pokročilí 

 16.9. - 15.12. 2020, pátek 17:30 - 19:00, Studio Layan Doudlevecká 36/666

10 lekcí - 1500 Kč


Kurz určený pokročilým tanečnicím, které za sebou mají už základy tribal fusionu. V tomto novém podzimním semestru se vrhneme na techniku stylů fluid tribal fusion, robotiky a chrámového tribal fusionu, dark/gothic tribal fusionu a dark cabaretu, pokročilou variantu vrstvení pohybů a techniky shimmi. Podíváme se detailněji na práci s tanečním prostorem a dále zapojíme výrazový tanec a trochu moderny.  Rozvička tradičně jógová, více zaměřená na protažení hlubšího svalstva. Při nácvicích na improvizaci se začneme učit, jak dostat do tance různé hluboké pocity a nitrem psané příběhy.


S sebou: legíny, tílko/topík, pití, případně vlastní karimatka (nemusí, ve studiu k zapůjčení)Tribal fusion -  začátečníci/mírně pokročilí

11.10. - 13.12. 2020, úterý 16:30 - 18:00, Studio Layan Doudlevecká 36/666

10 lekcí - 1500Kč


Kurz určený pro tanečnice, které nikdy soustavně nechodily do pravidelných kurzů tribalu. Naučíte se alfu i omegu tribal fusionu - techniku vědomého zapojování jednotlivých svalů do prvků, které znáte z břišního tance. Navíc se naučíte vlny, hluboké záklony, vnitřní kroužky omi, osmičky, tribalové hadí paže, tanec na zemi a mnohého dalšího. Rozvičíme se jógou a naťukneme i základní práci s tanečním prostorem. Ke konci hodiny se vždy věnujeme nácviku na improvizaci, už nebudete muset kopírovat choreografie jiných, tanec z vás půjde úplně sám, aniž byste o něm přemýšlely. :) S sebou: legíny, tílko/topík, pití, případně vlastní karimatka (nemusí, ve studiu k zapůjčení )Soukromé lekce:


V případě zájmu o soukromé lekce věnované výhradně jedné tanečnici, kde se zaměřuji na rozvin její taneční techniky a výrazu, má střižený dril na míru atd. mě kontaktuje emailem nebo na FB a domluvíme termín/y. Lze si zaplatit jednu na místě, v případě zájmu lze dopředu předplatit permici s vícero lekcemi za výhodnější cenou. Lekce má vždy 90 minut.

Jednotlivě - 1 lekce - 400Kč
Měsíční - 4 lekce - 1500Kč
Půlroční - 10 lekcí - 3500Kč 


Přihlášky a dotazy posílejte na:

tribal.fusion@seznam.cz nebo FB Tribal Fusion Plzeň.